Orb

Tyto dokonale zaoblené skleněné koule vytvářejí reflexní, zářící světlo v každé místnosti, bez ohledu na velikost nebo variantu, pro kterou se rozhodnete.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 246 Kč
Cena bez DPH
12 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
49,6 cm
Výška
105,2 cm
Materiál
lakovaný kov, kouřově šedé sklo
Zdroj / Patice
E14 max 25W
Kabel
2.5 m, černý, textilie

Tyto dokonale zaoblené skleněné koule vytvářejí reflexní, zářící světlo v každé místnosti, bez ohledu na velikost nebo variantu, pro kterou se rozhodnete. Jako stojací lampa, vznášející se nad jídelním stolem jako perly na provázku, nebo jako jediná kapka v rohu obývacího pokoje. Orb vytváří exkluzivní atmosféru, která působí dramaticky okleštěně a přesto osvěžujícím způsobem. Kombinace mosazi, kovu a skla dodává vašemu domovu industriální ráz.

365° North

Pro mě musí mít design smysl. Tvar, barva a výběr materiálů se musí sčítat a dávat smysl každému jednotlivému designu. Dobrý design je funkční, krásný a snadno srozumitelný.

365° North

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku