Circoe

Jemný stolek na dřevěném podnoží. Lehký a velmi elegantní.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
3 744 Kč
Cena bez DPH
3 094 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
45 cm
Výška
50 cm
Provedení podnože
jasan/lakovaný jasan
Materiál
deska lakovaná MDF

Umístěte stůl CIRCOE kamkoli, kde potřebujete stůl, kam si odložíte své věci, nebo ho jednoduše použijte jako dekorativní prvek ve svém interiéru. Stůl je ve všech svých prvcích zcela kruhový a konzistentní design vytváří jednotný a harmonický vzhled. Všechny části CIRCOE jsou vyrobeny ze dřeva a jsou navrženy tak, aby se logicky spojily.

Susanne Gronlund

Susanne Grønlund je dánská návrhářka, která ráda spojuje skandinávské tradice s hravým stylem a zkoumá hranice různých materiálů. Grønlund absolvovala v roce 1991 dánskou školu designu a v Kodani založila vlastní ateliér. Během své kariéry získala Grønlund mnoho významných ocenění za design, například Red Dot Award, Norwegian Design Council Award a Good Design Award.

Susanne Gronlund

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku