Boggie

Praktický stolek s mnoha možnostmi využití.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 883 Kč
Cena bez DPH
4 862 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
45 cm
Výška
63 cm
Provedení podnože
lakovaný kov
Materiál
deska lakovaná MDF

Tento malý a okouzlující satelitní stůl je mimořádně užitečný v jakémkoli prostředí. Design umožňuje jeho umístění nad sedadlo židle nebo pohovky a hodí se pro váš šálek kávy, iPad nebo knihu. Stůl funguje také skvěle jako organizační stůl v hale nebo jako noční stolek v ložnici. Pružné nohy a energický design vytvářejí pozitivní pocit a stylový vzhled v každé místnosti.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Softline

Tom

Cena 8 620 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku