XO stolek

VÝŠKOVĚ STAVITELNÉ STOLKY.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 878 Kč
Cena bez DPH
8 164 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
40 cm
Hloubka
40 cm
Výška
56/76 cm
Podnož
kov
Provedení podnože
fixní/výškově stavitelná
lakovaný kov

Seznamte se s novou sérií výškově nastavitelných přídavných stolů – přirozeným rozšířením úspěšné kolekce malých stolů od společnosti SOFTLINE.

XO má vzdušný a elegantní design a asymetrické umístění podnože na stabilní, ale lehkou základnu umožňuje jeho umístění nad plochu sedadla téměř jakékoli představitelné pohovky nebo židle. Tvar desky stolu je navržen tak, aby vyhovoval různým požadavkům, v závislosti na tom, zda potřebujete odkládací stolek nebo pracovní stůl pro iPad nebo notebook. Jediným pohybem lze nastavit výšku stolu tak, aby dokonale vyhovoval požadovanému použití.

Čistý a univerzální designový jazyk stolu XO umožňuje ideální použití v kombinaci se zbytkem nábytku z kolekce – nebo v kombinaci se stávajícím nábytkem v obytném prostoru.

Philip Bro

Philip Bro Ludvigsen (narozen 1962 v Austrálii) je dánský průmyslový designér, který se specializuje na nábytek, osvětlení a další výrobky pro domácí interiér. Jeho design využívá zaoblené tvary a měkké, přírodní materiály, ale často má také inovativní nádech, což je například vidět na jeho lampě „UnderCover“, která má vyměnitelné odstíny (navrženo pro dánský Le Klint ve spolupráci s finským Marimekkem).

Philip Bro

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku