Folia

POZVAT PŘÍRODU. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
7 260 Kč
Cena bez DPH
6 000 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
50 cm
Výška
40/45 cm
Provedení podnože
lakovaný kov
Materiál
deska lakovaný kov

Tento kovový stůl je díky tenkému rámu a trojdílné desce inspirován tvarem jetele. Je k dispozici ve dvou výškách a lze jej použít samostatně, ale vypadá nejlépe, když dáte několik dohromady do klastru nebo překrývajících se párů. Design je lehký a jednoduchý, s jasnými paralelami k přírodě.

Folia se dodává lakovaná v černé, bílé nebo šedé barvě.

Charlotte Honcke

Fascinuje mě umění, formy a materiály. Grafika a móda jsou také věci, které mě inspirují. Chtěl bych, abych navrhl svůj malý Fiat 500. Má jemný a sladký výraz, který se snadno hodí. Dobrý design je, když existují funkční a estetické úhly, o kterých vím, že říkají ostatní návrháři. Kromě těchto dvou funkcí musí design překvapit nebo mít nějaké vzrušující detaily, díky nimž budete zvědaví, takže se nábytku musíte pouze dotknout, vidět nebo vyzkoušet. Jako designér jsem velmi zvědavý a nesmírně šťastný, že mohu pracovat s tím, co mě baví.

Charlotte Honcke

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Softline

Tom

Cena 8 620 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku