Savoa

Stůl Savoa vytvořil finský designér Sakari Hartikainen. Svou sochařskou formou a upřímnou jednoduchostí je stůl typický pro jeho design.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
28 980 Kč
Cena bez DPH
23 950 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
54, 64, 84 cm
Výška
50, 45, 40 cm

Stůl Savoa vytvořil finský designér Sakari Hartikainen. Svou sochařskou formou a upřímnou jednoduchostí je stůl typický pro jeho design. Savoa má organický designový jazyk, který se instinktivně cítí jako vhodný pro Swedese.

Sakari Hartikainen

Sakari Hartikainen je všestranná průmyslová designérka a výrobce z Finska, působící mezinárodně a ve velké míře v oblastech produktového, nábytkového a koncepčního designu. Flexibilita a odvaha zkoumat nové možnosti s sebou nese pokorné ruce v ohledu designu a kreativity. Její silné zázemí práce s různými materiály a zejména znalost možností a charakteru dřeva hraje hlavní roli v jednoduchých, chytrých a čistých konečných produktech. Způsob, jakým kousky vyzývají a povzbuzují majitele, aby se o ně staral, zatímco mají kvalitu důstojně stárnout je krásný.

Sakari Hartikainen

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku