Shift

U firmy Swedese nás vždy fascinovaly vlastnosti a možnosti dřeva. To je zřejmé u stolů Shift; nejnápadnější vlastností je dřevěná zásuvka, která obklopuje nohu a dává stolu jedinečný vzhled.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 317 Kč
Cena bez DPH
7 700 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70x70 cm, 140x70 cm, 36x24 cm
Výška
65/72 cm, deska nohy: 48/68 cm
Materiál
Rám nohy z lakované oceli s dřevěnými detaily. Deska stolu z dubového, jasanového dřeva nebo laminátu.

U firmy Swedese nás vždy fascinovaly vlastnosti a možnosti dřeva. To je zřejmé u stolů Shift; nejnápadnější vlastností je dřevěná zásuvka, která obklopuje nohu a dává stolu jedinečný vzhled.

Roger Persson

Hra s liniemi a křivkami. Tak definuje Roger Persson své návrhy a každý, kdo vidí jeho nábytek, dostane to, co má na mysli. Přidáním měkkých povrchů a forem k jinak modernímu a estetickému výrazu vytváří dlouhotrvající designový idiom. Roger Persson je jedním z nejprodávanějších švédských designérů. Jeho nábytek je krásný a funkční - pohodlný, praktický a se speciální schopností zapadnout do všech typů prostředí. Jako Happy - usměvavá rodina nábytku s rostoucím počtem členů.

Roger Persson se narodil v roce 1967 v Karlskroně, vyučil se průmyslovým designérem na HDK / University of Gothenburg a také studoval design nábytku na School of Visual Arts v New Yorku. Poté si se dvěma kolegy otevřel designérské studio. Od roku 2009 provozuje vlastní studio Roger Persson Design, které navrhuje nábytek a další výrobky - od osvětlení, vypínačů a 3D skenerů až po hračky.

Jeho nábytek byl vystaven po celé Evropě, v Japonsku a USA.

Roger Persson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku