Malin

Malin je řada krásných modulárních pohovek s velkým pohodlím, které vytvořilo dánské designové duo Says Who. Díky odnímatelnému čalounění, které lze v případě potřeby chemicky vyčistit nebo vyměnit, je pohovka Malin navržena tak, aby vydržela po generace.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
41 987 Kč
Cena bez DPH
34 700 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
122 cm
Hloubka
122 cm
Výška
44 cm
Výška sedáku
44 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
moření
Skořepina
celočalouněná
Hloubka sedáku
112 cm
Výplň sedáku
peří. studená pěna
Snímatelný potah
ano

Malin je řada krásných modulárních pohovek s velkým pohodlím, které vytvořilo dánské designové duo Says Who. Díky odnímatelnému čalounění, které lze v případě potřeby chemicky vyčistit nebo vyměnit, je pohovka Malin navržena tak, aby vydržela po generace. Proměňte svou Malin tak, aby odpovídala vašemu preferovanému výrazu, výběrem jedné ze dvou možností polštářů. Ať už dáváte přednost čistému a jednoduchému vzhledu nebo luxusnímu salonku, Malin bude krásným středobodem vašeho obytného prostoru.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku