Orlando

PŘÍJEMNÝ A ODLEHČENÝ DESIGN.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
26 552 Kč
Cena bez DPH
21 944 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
143 cm
Hloubka
74 cm
Výška
74 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
dřevěné nohy
Provedení podnože
černá, bílá, jasan přírodní
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Křeslo ORLANDO má lehký a pružný dřevěný rám v designu, který je zároveň moderní a příjemný. Navzdory svému lehkému vzhledu je židle pohodlná a prostorná a dobře se hodí do místností s moderním i starožitným nábytkem. Inovativní povrch opěradla a sedadla je rafinovaný v detailech,  díky nimž je židle ideální pro samostatné umístění v místnosti, na místě, které je vidět ze všech úhlů.

Kultovní židle ORLANDO má nyní s touto kompaktní, lehkou a super všestrannou lavicí velkého bratra. Design je rozšířením charakteristické a inovativní konstrukce židle se štíhlým, jemně zaobleným opěradlem. Lavička je dokonalá jako kompaktní pohovka nebo lavička v soukromém domě, v malé hale nebo jako krásný a půvabný kus nábytku v rohu kanceláře.

Vítěz ceny GOOD DESIGN 2019

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku