Wood

Tvarem i výběrem poctivých materiálů odráží švédskou designovou tradici i osobní vizi Yngve Ekström vytvořit elegantní nábytek za použití hmatových materiálů, jejichž příkladem je kombinace dřevěných detailů a textilu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
101 700 Kč
Cena bez DPH
84 050 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
220, 170 cm
Hloubka
87 cm
Výška
72 cm
Výška sedáku
39 cm
Materiál
Dřevěný rám z dubu, jasanu nebo čalouněný rám. Lak s černou strukturou Steelbase. Nohy v bílé, černé nebo chromované povrchové úpravě, či dřevěné. Odjímatelné čalounění. Kůže v Elmo Nordic nebo Baltique

Dřevo se vyznačuje jasnými liniemi a výrazným dřevěným rámem. Tvarem i výběrem poctivých materiálů odráží švédskou designovou tradici i osobní vizi Yngve Ekström vytvořit elegantní nábytek za použití hmatových materiálů, jejichž příkladem je kombinace dřevěných detailů a textilu. Zejména dřevěné rámy každé pohovky byly pečlivě vybrány a ošetřeny, aby ve dřevě byla přítomna nejkvalitnější přírodní zrna, která stárnou s krásou a půvabem.

Monica Förster

Inspirace pochází z ručního umění Sami, asijské kultury jídla, okouzlujícího světa módy - a přírody. Návrh Moniky Försterové je složením emocí a rozporů, které společně vytvářejí něco nového, silného, ​​užitečného a poetického.

Například její Breeze stůl pro Swedese, inspirovaný letním vánkem, který v ubrusu vytvářel malé vlny. Je navždy připomínkou extrémně malé události v nudném letním dni ... Dalo by se také říci, že práce Moniky Försterové se vyznačuje setkáním čisté formy, buď žádné nebo výrazné barvy - a její touhou po nových materiálech a nových technologiích .

Monica Förster se narodila v roce 1966 a vyrostla poblíž polárního kruhu v Dorotea v severním Švédsku. Vystudovala Beckmans School of Design and Art College ve Stockholmu, kde má také své designové studio. Zatímco klienti jejího nábytkářského průmyslu a produktového designu jsou v Itálii, Anglii, Německu, Japonsku a Švédsku. Některá díla Moniky Försterové patří mezi nejvíce mezinárodně známé objekty současného designu.

Monica Förster

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku