Dine

2 pohovka. Dine je naše moderní jídelní pohovka, navržená pro hodiny útulné společenské schůzky u jídelního stolu. Pohovka má lehký a elegantní design, který je podpořen ručně vyrobeným masivním dubovým rámem a pohodlným sedadlem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
61 105 Kč
Cena bez DPH
50 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
170 cm
Hloubka
58,5 cm
Výška
79 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěné nohy
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
43 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
no

Jídelní stůl byl vždy vážným uchazečem, který odváděl pozornost hostů od pohovky. Dine je naše moderní jídelní pohovka, navržená pro hodiny útulné společenské schůzky u stolu. Pohovka má lehký a elegantní design, který je podpořen ručně vyrobeným masivním dubovým rámem a pohodlným sedadlem. Večeře je ideálním místem pro setkání vašich hostů.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku