Swell

Swell je minimalistická kolekce nábytku do obývacího pokoje s hravým a veselým dojmem. Měkké, zakřivené siluety dodávají kusům nábytku příjemný vzhled a zajišťují fantastické pohodlí při sezení.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
81 250 Kč
Cena bez DPH
67 149 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
167 cm
Hloubka
93 cm
Výška
70 cm
Výška sedáku
42 cm

Swell je minimalistická kolekce nábytku do obývacího pokoje s hravým a veselým dojmem. Měkké, zakřivené siluety dodávají kusům nábytku příjemný vzhled a zajišťují fantastické pohodlí při sezení.

Jméno Swell je odkazem na kynutí chleba. Swell má plný tvar, který se skládá z robustního polstrovaného opěradla a sedadla a dvou zakřivených područek. Šití na zádech a sedadlech rozděluje pohovky na části a dotváří pocit.

Swell je k dispozici jako dvou a třímístná pohovka i jako křeslo. Rozsah 21 různých barev usnadňuje nalezení shody pro jakýkoli dekor tím, že zahrnuje vše od neutrálních šedých a nahnědlých tónů po hluboké a klidné odstíny modré a fialové, stejně jako energické a jasně žluté, zelené a červené a klasické černé.

Jonas Wagell

Jonas Wagell se narodil v Linköpingu a pracoval jako grafik a projektový manažer do roku 2001, kdy začal zvažovat budoucnost v oblasti produktového a interiérového designu. Jonas začal studovat interiérovou architekturu a návrh nábytku na Konstfack University College, kde v roce 2007 promoval na MFA. Dnes Jonas Wagell pracuje s architekturou a designem.

„Mojí ambicí je vytvářet jednoduché a poctivé produkty, které mají silný charakter a vřelost. Často s humorem a barvami. Vždy mě fascinoval minimalismus, ale často jsem zjistil, že mi chybí něco osobního nebo stopa od tvůrce. Možná by se dala popsat moje práce. jako „expresivní minimalismus". Domnívám se, že je důležité, aby design měl na určité úrovni spojení s místními tradicemi a dědictvím, aniž by riskoval, že bude časem zastaralý. "

Jonas Wagell

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku