String sestava

Připravená sestava ze systému String. Kompletní soubor prvků dle zobrazení a soupisu. Z nabídky je možno vybrat materiálové provedení dřevěných částí a odstín lakování kovových stojek. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
48 158 Kč
Cena bez DPH
39 800 Kč
doručení 5 týdnů
doručení 5 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
240 cm
Hloubka
30 cm
Výška
85 cm
Materiál
ocel, dřevo
Provedení
lakovaný kov, dřevěné prvky ve vybraných variantách

Sestava obsahuje: 4 ks boční panel 85*30 cm, 3 ks polic 78*30 cm, 3 ks skříněk s posuvnými dveřmi 78*42*30 cm.

Nisse Strinning

Nisse Strinning (1917-2006) je otcem legendárního policového a nábytkového systému String. Nisse Strinning byla vdaná za Kajsu Strinning, také návrháře, který společně se svým manželem vyvinul systém String. Regály byly původně navrženy v roce 1949 pro Bonniers Folkbibliotek (lidová knihovna), Bonniers je největším vydavatelem knih ve Skandinávii. Nisse Strinning ve čtyřicátých letech studovala na Královském technologickém institutu KTH ve Stockholmu a vyvinula mycí sušičku s názvem Elfa, která obsahovala kovové tyče potažené plastem. To se stalo výchozím bodem pro systém String. V roce 1952 Nils a Kajsa Strinning založili String Design AB a Swedish Design AB. Společně v 60. a 70. letech navrhli širokou škálu plastových předmětů. Provázek najdete v mnoha švédských domácnostech a je skutečnou ikonou švédského designu.

Nisse Strinning

Popis značky

Variabilní policový systém určený k ukotvení na zeď, s odlehčenou strukturou, ale velmi stabilní. Snadno se sestaví a kdykoliv se jednoduše přestaví dle Vašich momentálních potřeb. Postranní panely udržují knihy či jakýkoliv jiný obsah bezpečně na místě a v rámci jedné sestavy může být kombinováno více různých hloubek. Když potřebujete více místa, snadno dokoupíte další díly a navážete na stávající sestavu. Hodí se jak na malé, tak velké zdi. To všechno jsou důvody, proč systémy String i po 60 letech stále přitahují pozornost.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku