Skříňka

Skříňka s posuvnými dvířky. Elegantní řešení úložného prostoru v systému String.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 801 Kč
Cena bez DPH
8 100 Kč
doručení 5 týdnů
doručení 5 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
78 cm
Hloubka
20 cm
Výška
37
Materiál
MDF
Provedení
lakovaný povrch
Dvířka
posuvná zrcadlová

Lakovaný povrch. Součástí skříně jsou chromované háčky pro zavěšení na drátěné postranní panely. Posuvné dveře se pohybují v hliníkových lištách a jsou tvořeny zrcadly v celé ploše. Úchytky jsou z nerezu. Velmi jednoduchá a elegantní konstrukce. Nadčasový design z oku 1949. Osvěží každý interiér a přinese kousek Skandinávie každému uživateli.

Nisse Strinning

Nisse Strinning (1917-2006) je otcem legendárního policového a nábytkového systému String. Nisse Strinning byla vdaná za Kajsu Strinning, také návrháře, který společně se svým manželem vyvinul systém String. Regály byly původně navrženy v roce 1949 pro Bonniers Folkbibliotek (lidová knihovna), Bonniers je největším vydavatelem knih ve Skandinávii. Nisse Strinning ve čtyřicátých letech studovala na Královském technologickém institutu KTH ve Stockholmu a vyvinula mycí sušičku s názvem Elfa, která obsahovala kovové tyče potažené plastem. To se stalo výchozím bodem pro systém String. V roce 1952 Nils a Kajsa Strinning založili String Design AB a Swedish Design AB. Společně v 60. a 70. letech navrhli širokou škálu plastových předmětů. Provázek najdete v mnoha švédských domácnostech a je skutečnou ikonou švédského designu.

Nisse Strinning

Popis značky

Variabilní policový systém určený k ukotvení na zeď, s odlehčenou strukturou, ale velmi stabilní. Snadno se sestaví a kdykoliv se jednoduše přestaví dle Vašich momentálních potřeb. Postranní panely udržují knihy či jakýkoliv jiný obsah bezpečně na místě a v rámci jedné sestavy může být kombinováno více různých hloubek. Když potřebujete více místa, snadno dokoupíte další díly a navážete na stávající sestavu. Hodí se jak na malé, tak velké zdi. To všechno jsou důvody, proč systémy String i po 60 letech stále přitahují pozornost.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku