Kovová police nízká

kovová perforovaná police. Zahrnutý okraj zabraňuje pádu věcí z police. Lehce přestavitelná, elegatní.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
2 021 Kč
Cena bez DPH
1 670 Kč
doručení 5 týdnů
doručení 5 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Výška
2 cm
Materiál
ocelový perforovaný plech
Provedení
lakovaný povrch

Kovová lakovaná police. Součástí police jsou chromované háčky pro zavěšení na drátěné postranní panely. Velmi jednoduchá a elegantní konstrukce. Nadčasový design z oku 1949. Osvěží každý interiér a přinese kousek Skandinávie každému uživateli.

Nisse Strinning

Nisse Strinning (1917-2006) je otcem legendárního policového a nábytkového systému String. Nisse Strinning byla vdaná za Kajsu Strinning, také návrháře, který společně se svým manželem vyvinul systém String. Regály byly původně navrženy v roce 1949 pro Bonniers Folkbibliotek (lidová knihovna), Bonniers je největším vydavatelem knih ve Skandinávii. Nisse Strinning ve čtyřicátých letech studovala na Královském technologickém institutu KTH ve Stockholmu a vyvinula mycí sušičku s názvem Elfa, která obsahovala kovové tyče potažené plastem. To se stalo výchozím bodem pro systém String. V roce 1952 Nils a Kajsa Strinning založili String Design AB a Swedish Design AB. Společně v 60. a 70. letech navrhli širokou škálu plastových předmětů. Provázek najdete v mnoha švédských domácnostech a je skutečnou ikonou švédského designu.

Nisse Strinning

Popis značky

Variabilní policový systém určený k ukotvení na zeď, s odlehčenou strukturou, ale velmi stabilní. Snadno se sestaví a kdykoliv se jednoduše přestaví dle Vašich momentálních potřeb. Postranní panely udržují knihy či jakýkoliv jiný obsah bezpečně na místě a v rámci jedné sestavy může být kombinováno více různých hloubek. Když potřebujete více místa, snadno dokoupíte další díly a navážete na stávající sestavu. Hodí se jak na malé, tak velké zdi. To všechno jsou důvody, proč systémy String i po 60 letech stále přitahují pozornost.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku