House

Elegantní policový systém, který kombinuje funkci s estetikou, což vám umožní snadno změnit vzhled přesunutím příček. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
17 606 Kč
Cena bez DPH
14 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
60 cm
Hloubka
28 cm
Výška
232 cm
Podnož
bez soklu
Materiál
MDF
Provedení
lakovaná MDF deska
šedá: Grey Pantone Cool Grey 5C
Nosnost
10 kg / police

Elegantní policový systém, který kombinuje funkci s estetikou, což vám umožní snadno změnit vzhled přesunutím příček. Dům je vyroben z odolného MDF a je k dispozici v několika barvách, které lze snadno kombinovat nebo stát samostatně jako dekorativní úložné řešení.

Halskov & Dalsgaard

Jsme Christina Halskov a Hanne Dalsgaard. Oba jsme byli vzděláváni na Královské akademii výtvarných umění v Kodani na katedře designu. Společnost Halskov & Dalsgaard Design byla založena v roce 1990. Pracujeme s tvrdým průmyslovým designem a produkty pro osvětlení, nábytek a životní styl. Milujeme rozmanitost designových oblastí a oblastí produktů, do kterých jsme zapojeni. Jako dva dynamičtí a zkušení designéři jsme neustále poháněni zvědavostí a zájmem o nové výzvy v oblasti designu. Inspirace je pro nás otevřeným polem a otevřenou myslí a silným vizuálním vědomím a orientací. Inspirace a nápady mohou pocházet ze zcela jiné oblasti a kousky + fragmenty, materiály + povrchy, tvary + koncepty lze mísit a transformovat do nového kontextu. Otevřené oči + otevřená mysl jsou zásadní. Zaměřujeme se na péči o lidskou bytost, funkčnost, respekt k životnímu prostředí a snažíme se vytvářet pozitivní přebytek inovacemi a smyslem pro humor. Design nábytku nikdy nepřestává být zajímavý, protože předměty, které jsou nám fyzicky blízké a které používáme z praktických důvodů, pro pohodlí a které vyjadřují a podtrhují osobnost, kterou si pro své domovy vybereme.

Halskov & Dalsgaard

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku