Libri

Psací stůl Libri je součástí rodiny Libri navržené Michaëlem Bihainem. Jako socha u zdi se z toho stává úhledné a krásné pracoviště. Psací stůl je připevněn ke stěně a lze jej propojit s dalšími policemi, Libri se mění podle vašich potřeb a vy jste součástí procesu návrhu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
35 090 Kč
Cena bez DPH
29 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
76 cm
Hloubka
60 cm
Výška
227 cm
Materiál
Masivní dřevo
Provedení
lakované, pigmentované

Psací stůl Libri je součástí rodiny Libri navržené Michaëlem Bihainem. Jako socha u zdi se z toho stává úhledné a krásné pracoviště. Psací stůl je připevněn ke stěně a lze jej propojit s dalšími policemi, Libri se mění podle vašich potřeb a vy jste součástí procesu návrhu. Psací stůl Libri je dostupný v jedné velikosti a je vybaven dvěma policemi. Psací plocha je 59 cm hluboká a 76 cm široká a má pracovní výšku 78 cm. Libri je vybaveno nastavitelnými nožičkami, které lze snadno výškově nastavit na nerovném povrchu. Součástí rodiny je také několik polic a stojánek. Libri se vyrábí v dubu nebo jasanu a je k dispozici v několika barvách.

Michaël Bihain

Druh přesného výzkumu, jehož výsledkem je zjevnost získaných linií: symbióza současného životního stylu a kolektivní paměti.

Michaël Bihain je jedním z nejzajímavějších a nejkreativnějších evropských designérů. Je také designérem, který nekončí. Místo toho se snaží předat tvůrčí proces následovníkům. Objekty jsou určeny k tomu, aby fungovaly jednotlivě - nebo aby vytvářely novou jednotu opakováním.

Belgičan Michaël Bihain se vyučil řezníkem a tesařem a poté studoval interiérový design na institutu St Luc v Lutychu a na Hull University v Anglii. Z ateliéru v Bruselu a dílny v Louveigné pracuje s nábytkovým designem, doplňky a interiéry. Michaël Bihain vyučuje na institutu St Luc v Liège. Byl oceněn několika cenami a je mimo jiné zastoupen ve stálé sbírce Muzea designu v Soulu v Jižní Koreji.

Michaël Bihain

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku