Libri

Není to žebřík, ale knihovna, kterou vytvořil designér, který chce, abyste se stali součástí jeho procesu. Samostatně by to mohla být socha.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 040 Kč
Cena bez DPH
24 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
38 cm
Hloubka
30 cm
Výška
227 cm
Materiál
Masivní dřevo
Provedení
lakované, pigmentované

Není to žebřík, ale knihovna, kterou vytvořil designér, který chce, abyste se stali součástí jeho procesu. Samostatně by to mohla být socha. Opakováním můžete vytvořit něco nového: stěnu police nebo oddělovač. Libri se dodává ve čtyřech různých výškách - všechny se stejným designem na vysoké úrovni.

Michaël Bihain

Druh přesného výzkumu, jehož výsledkem je zjevnost získaných linií: symbióza současného životního stylu a kolektivní paměti.

Michaël Bihain je jedním z nejzajímavějších a nejkreativnějších evropských designérů. Je také designérem, který nekončí. Místo toho se snaží předat tvůrčí proces následovníkům. Objekty jsou určeny k tomu, aby fungovaly jednotlivě - nebo aby vytvářely novou jednotu opakováním.

Belgičan Michaël Bihain se vyučil řezníkem a tesařem a poté studoval interiérový design na institutu St Luc v Lutychu a na Hull University v Anglii. Z ateliéru v Bruselu a dílny v Louveigné pracuje s nábytkovým designem, doplňky a interiéry. Michaël Bihain vyučuje na institutu St Luc v Liège. Byl oceněn několika cenami a je mimo jiné zastoupen ve stálé sbírce Muzea designu v Soulu v Jižní Koreji.

Michaël Bihain

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku