Jet

Polička Jet je výsledkem hry designéra s povrchy a výrobou. Lehká hliníková police má prostorný design a jasně střiženou průmyslovou siluetu, takže působí jako součást aerodynamické konstrukce stíhačky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 360 Kč
Cena bez DPH
7 736 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
160 cm
Hloubka
21 cm
Výška
11 cm

Polička Jet je výsledkem hry designéra s povrchy a výrobou. Lehká hliníková police má prostorný design a jasně střiženou průmyslovou siluetu, takže působí jako součást aerodynamické konstrukce stíhačky.

Asymetrický vztah mezi vodorovným a svislým povrchem vytváří architektonický design police Jet a spojuje se jako atraktivní platforma pro ukládání a vystavování. Profil má malé řezy, které vytvářejí atraktivní drážkovanou texturu povrchu. Drážky také zajišťují, že položky umístěné na polici budou méně klouzat.

Surový průmyslový vzhled dělá z Jet osvěžující alternativu pro nástěnnou polici.

Navrhl Simon Legald

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku