Your place

YourPlace odráží touhu po jiném typu pracoviště - takovém, které zdůrazňuje a podporuje osobní identitu a jedinečné způsoby práce, to vše v inspirativnější atmosféře.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
60/70/80/90/100 cm
Délka
80/100/120/140/160/180/200 cm
Provedení
Melamin, tenký vrch Melamin s hranou dýhy

YourPlace odráží touhu po jiném typu pracoviště - takovém, které zdůrazňuje a podporuje osobní identitu a jedinečné způsoby práce, to vše v inspirativnější atmosféře.

Technologie nám dnes umožňuje zvolit si, jak budeme pracovat. Pracujeme všude: doma, na cestách, v kavárně nebo v kanceláři. Tato svoboda vedla k rostoucí touze po individuálním vyjádření v kanceláři. Jak se kancelářská krajina vyvíjí, více lidí chce pracovat v prostředích, která nabízejí útočiště před tradičním konceptem kanceláře - prostory, které mají osobnost a vyvolávají emoce a pocit místa.

Lišta obrazovky nabízí řadu příslušenství, které uživatelům umožňuje přizpůsobit si svůj prostor při zachování čistého stolu.

Vaše výška.

YourPlace nabízí možnost pracovat a komunikovat různými způsoby: analogově nebo digitálně, vsedě nebo vestoje, jako reproduktor nebo posluchač, soustředěný nebo spolupracující. Systém holistického nábytku, který může vyhovovat jakýmkoli požadavkům, se skládá z modulů, které lze různými způsoby kombinovat a kombinovat, což umožňuje vytváření zón v otevřené kanceláři.

YourPlace nabízí elektronické i manuální nastavení výšky, takže uživatelé hotdesku mohou dorazit na pracovní stanici a okamžitě ji přizpůsobit svým preferencím pohodlí a stylu práce. Během pracovního dne to mohou upravit podle úkolu, kterého potřebují dosáhnout.

Broberg & Ridderstråle

Jejich kousky mohou působit nenápadným dojmem, protože design jejich produktů je racionální i podmanivý. Broberg & Ridderstråle rádi nahlíží do historie a prolínají ji se současností, aby vytvořili něco zakořeněného v tradici, ale ne retro. Jako švédský stůl Divido - vyrobený výhradně ze dřeva. 

Mats Broberg se narodil v roce 1974 ve Stockholmu a Johan Ridderstråle v roce 1979 v Lundu. Setkali se na University College of Arts, Crafts and Design, kde oba studovali interiérový design. Mnoho společných aktivit, od jejich promocí až po nabídku vystavovat v Japonsku, otevřelo cestu do jejich společné kanceláře.

Broberg & Ridderstråle sídlí ve Stockholmu a pracují s architekturou, nábytkem a produktovým designem. Kancelář je zastoupena v Národním muzeu ve Stockholmu a byla oceněna mimo jiné britským časopisem Wallpaper a švédskou Elle Decoration.

Broberg & Ridderstråle

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku