Nia

Tradiční pracovní židle kontrastují se stále více rezidenční estetikou pracoviště.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
68 cm
Hloubka
68 cm
Výška
108 - 120, 98 - 110 cm
Provedení
Rameno/skořepina: černá nebo hladká sádra Základna: černá nebo bílá Čalouněný sedák/opěradlo: Evropská kolekce barev Kolečka: černá, šedá nebo bílá

Tradiční pracovní židle kontrastují se stále více rezidenční estetikou pracoviště. Nia se štíhlým čalouněným profilem a skrytými mechanismy nakonec vytváří židli, která doplňuje tuto estetiku, aniž by byla ohrožena výkonnost.

Haworth Design Studio

Haworth Design Studio čerpá ze zdrojů a znalostí po celém světě a spolupracuje s partnery pro výzkum a vývoj na identifikaci, vývoji a spouštění nových a průlomových inovací.

S designovými centry ve třech klíčových lokalitách-Číně, Německu a USA-se tým zaměřuje na vytváření vícegeneračních produktů a globálních platforem navržených s ohledem na regionální potřeby a preference.

Haworth Design Studio

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku