Soji

Promyšleně navržená Soji je vysoce nastavitelná pracovní židle, která synchronizuje vaše tělo a mysl, jakmile si sednete-pro zdravější úroveň výkonu a pohody, bez ohledu na to, kde pracujete.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
74 cm
Hloubka
71 cm
Výška
100 - 113 cm
Výška sedáku
40 - 52 cm

Promyšleně navržená Soji je vysoce nastavitelná pracovní židle, která synchronizuje vaše tělo a mysl, jakmile si sednete-pro zdravější úroveň výkonu a pohody, bez ohledu na to, kde pracujete.

Soji je vysoce nastavitelná pracovní židle s více ergonomickými možnostmi než většina ve své třídě nabitá ergonomickými funkcemi-bez obětování pohodlí nebo designu. Soji, navržené pro širokou škálu lidí, prostorů a pracovních režimů, podporuje zaměstnance bez námahy a efektivně splňuje strategie na pracovišti pro lepší pohodu.

Arne Dassen

Vášnivý průmyslový a dopravní designér, obhájce designu s BFA z University/ FHG Pforzheim. Němec narozený, žijící v USA od roku 2003 s Greencard. Lead Designer on Fern 3D digital knit Luxury Quilt (NeoCon2019 Best of NeoCon Award winner, Hip Award 2019, IDSA 2020 Bronze Award Office Furniture & Accessories), Lead Designer on Soji (Haworth 2018) and Atwell (Haworth HHE 2017), a new line zdravotnického nábytku pro společnost Haworth HHE, vedoucí designér na několika výstavách společnosti Johnson Controls, včetně JCI Bespoke 2013, Slim OHC (IAA2015, NAIAS 2013) a různých projektů zaměřených na zákazníky (OEM).

Arne Dassen

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku