Fern

Stolní židle Fern je snadná, přirozená a neomezená. Inspirovaná přírodou je v souladu s každým vaším pohybem.

Přečíst více

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70 cm
Hloubka
66 cm
Výška
109 - 122 cm
Výška sedáku
41 - 53 cm
Provedení
Rameno: Mlha nebo černý plast Základna: popráškovaný hliník potažený titanem, Strukturovaný černý nebo leštěný hliník Čalouněný sedák/opěradlo: Evropská kolekce barev Kolečka/kluzáky: Mlhová nebo černá

Stolní židle Fern je snadná, přirozená a neomezená. Inspirovaná přírodou je v souladu s každým vaším pohybem.

Jejím výsledkem je zážitek ze sezení příští generace, který výrazně reaguje na každého člověka. Židle pracuje s vámi, ne proti vám, takže můžete na dnešním měnícím se pracovišti lépe sedět, lépe pracovat a cítit se lépe.

Systém odpružení Wave, 3bodový mechanismus s dorazem v 5 polohách

Flexibilní opěradlo místo torzní tuhosti

Volitelně výškově nastavitelná bederní opěrka, náklon dopředu, opěrka hlavy a ramínko

Haworth Design Studio

Haworth Design Studio čerpá ze zdrojů a znalostí po celém světě a spolupracuje s partnery pro výzkum a vývoj na identifikaci, vývoji a spouštění nových a průlomových inovací.

S designovými centry ve třech klíčových lokalitách-Číně, Německu a USA-se tým zaměřuje na vytváření vícegeneračních produktů a globálních platforem navržených s ohledem na regionální potřeby a preference.

Haworth Design Studio

Popis značky

Haworth je druhým největším výrobcem kancelářského nábytku na světě. Určuje trendy v kancelářích. Byl založen v roce 1948 v USA panem G.W. Haworthem v garáži. Od té doby je Haworth stále rodinná firma, působící na 5 kontinentech, ve 120 zemích a má více jak 600 dealerů. Haworth je inovátor, drží velké množství patentů. Je průkopník i v designu svých produktů, art directorkou je Patricia Urquila, do skupiny Haworth patří Cappelini, Casina, Poltrona Frau a celosvětově spolupracuje se značkami BuzziSpace, Framery. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku