North

Rohová pohovka, pravá, nebo levá varianta. North je exkluzivní sedací souprava, ve které cítíte, že je kladen důraz na pozornost k detailům. Jak ty, které si můžete vychutnat pouhým okem, ale také ty, které jsou skryté uvnitř konstrukce - ty, které odlišují dobrou pohovku od vynikající pohovky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
111 842 Kč
Cena bez DPH
92 431 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
260 cm
Hloubka
164 cm
Výška
81 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěný rám, dřevěné nohy
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
64 cm
Výplň sedáku
studená pěna a peří
Snímatelný potah
ne
Provedení opěradla
studená pěna a peří

North je exkluzivní sedací souprava, ve které cítíte, že je kladen důraz na pozornost k detailům. Jak ty, které si můžete vychutnat pouhým okem, ale také ty, které jsou skryté uvnitř konstrukce - ty, které odlišují dobrou pohovku od vynikající pohovky. North patří do druhé kategorie. Všechny volby byly provedeny s ohledem na životní prostředí a vynikající řemeslné zpracování. Proto jsou polštáře plné originálního prachového peří, dřevěné nohy jsou vyrobeny z masivního dřeva, područky a rám jsou vyplněny extra výplní, polštáře z pěny jsou vratné a všechny materiály jsou udržitelné.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku