Paste

Rohová sofa s divanem. Německé designové duo, BÖTTCHER & KAYSER, navrhlo Paste. Řada pohovek, křesel a poufů, nabízející elegantní, ale kontrastní designový styl.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
152 460 Kč
Cena bez DPH
126 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
270 cm
Hloubka
160 cm
Výška
76 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěná, dub přírodní nebo mořený
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Německé designové duo, BÖTTCHER & KAYSER, navrhlo Paste. Řada pohovek, křesel a poufů, nabízející elegantní, ale kontrastní designový styl. Elegantní rám je zvýrazněn měkkými zakřivenými polštáři z vysoce kvalitní studené pěny s polstrováním z vláken, které vytvářejí pohodlí. Polštáře na pohovce a křesle jsou udržovány v jednom kuse a zadní polštář je připevněn na zip k rámu, aby bylo zajištěno, že polštáře vždy zůstanou na svém místě. Elegantní a funkční detail, který prodlužuje životnost pohovky a poskytuje flexibilní možnosti designu. Spojte se s doprovodným poufem, který sdílí stejný elegantní a objemný designový jazyk pro soudržný dojem a výraz.

BÖTTCHER & KAYSER

Jsme designové studio se sídlem v Berlíně, které zkoumá všechny aspekty designu nábytku, osvětlení a interiérů. Pro nás je design nedílnou součástí našeho života, je výrazem naší osobnosti a kreativním odrazem společnosti, která nás obklopuje. Vidíme příležitosti ve všem kolem nás a nejvíce nás inspirují každodenní zkušenosti.

Naším cílem je vytvářet jednoduché, ale originální designy, které inovativním a funkčním způsobem vyřeší složitý problém. Je nezbytné, aby se techniky, materiály a estetika spojily, a věříme, že skvělý design by měl být výzvou pro konvenční a všední.

BÖTTCHER & KAYSER

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku