Elton

Elton je krásná a nadčasová série sedacích souprav, křesel, poufů a válend. Se svým čistým obrysem kompenzovaným ručně vyrobeným dubovým rámem a měkkými polštáři je Elton vyvýšen nad zemí, což umožňuje, aby každý ručně vyrobený detail byl vystaven ve své nejčestnější podobě. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
217 316 Kč
Cena bez DPH
179 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
266 cm
Hloubka
100/160 cm
Výška
77 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěný rám, dřevěné nohy
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
62 cm
Výplň sedáku
studená pěna, pěří
Snímatelný potah
ne

Elton je krásná a nadčasová série sedacích souprav, křesel, poufů a válend. Se svým čistým obrysem kompenzovaným ručně vyrobeným dubovým rámem a měkkými polštáři je Elton vyvýšen nad zemí, což umožňuje, aby každý ručně vyrobený detail byl vystaven ve své nejčestnější podobě. Pohovka má oboustranné opěrky a každá součást je v průběhu let vyměnitelná. Elegantní série s čistými liniemi, silnými řemeslnými kvalitami a promyšlenými funkcemi. Podívejte se sami pod polštáře.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku