Caro

Rohová sofa. Série pohovek a pohovek Caro je reinterpretací klasiky, kterou navrhlo kolínské designérské duo kaschkasch. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
154 880 Kč
Cena bez DPH
128 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
247 cm
Hloubka
94/240 cm
Výška
79 cm
Výška sedáku
46 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěný rám, dřevěné nohy
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
62 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Série pohovek a pohovek Caro je reinterpretací klasiky, kterou navrhlo kolínské designérské duo kaschkasch. Jeho zakřivené opěrky rukou a zad poskytují vynikající pohodlí a zároveň dodávají designu elegantní a organický vzhled. Rám je vyroben z odolného dřeva s certifikací FSC® a díky pevné výplni ze studené pěny se snadno udržuje a zachovává elegantní vzhled. Je testován, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a zůstane krásným středobodem vašeho interiéru po mnoho let.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku