Cosy

Sofa s divanem. Levá varianta. Modulární pohovka Cosy spojuje objemné a jednoduché prvky s dobrou kvalitou.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
164 742 Kč
Cena bez DPH
136 150 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
349 cm
Hloubka
158 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
44 cm
Podnož
dřevěná
Provedení podnože
lakovaná, dub, ořech
Skořepina
celočalouněná
Hloubka sedáku
63 cm
Výplň sedáku
peří
Snímatelný potah
ne
Provedení opěradla
peří

Modulární pohovka Cosy spojuje objemné a jednoduché prvky s dobrou kvalitou. Detaily zručného řemeslného zpracování jsou vidět na základně z masivního dřeva a na látkovém rámu, kde je prošívání záměrně viditelné a vytváří tak exkluzivní vzhled. Štíhlé nohy jsou podepřeny ocelovým rámem, díky čemuž je Cozy lehký, ale přesto robustní. Výsledkem je exkluzivní pohovka klasického vzhledu.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku