Lisbona 218 cm

Rozkládací sofa Lisbona s plnohodnotnou postelí uvnitř, vhodná i pro každodenní spaní. Kvalitní dílenské zpracování, vhodný výběr materiálů a čistý skandinávský design dělá z této sofa pěkný kus nábytku. Kovové subtilní nohy podtrhují její elegantní vzhled.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
58 080 Kč
Cena bez DPH
48 000 Kč
Dodání 6 týdnů
Dodání 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
218 cm
Velikost rozložení
218 x 212 cm
Hloubka
102 cm
Výška
86 cm
Výška sedáku
48 cm
Podnož
kovové nohy
Provedení podnože
Chrom, RAL 7001, RAL 7021, RAL 8019, RAL 8023
Materiál
látka
Skořepina
dřevěná/kovová
Velikost lůžka
162x197 cm

Mechanismus: rozkládací pohovka se standardním svařovaným roštem, výška nohou 13 cm. Výplň: standardní strečový polyuretan D.30 h 13 cm matrace.Sedák: hustota 30 kg/m3. Opěradlo: hustota 25 kg/m3. Nohy: železo, v barvě „Bronze“. Volitelně: k dispozici ve verzi bez lůžka. Možnost poptávky modelu s lamelami. K dispozici jsou volitelné matrace * (Mattress Topper Memory a Matrace 2 Foam jsou k dispozici pouze pro verzi s kovovým roštem). Čalounění: zcela snímatelná látka. Částečně odnímatelná kůže. Varianta nohy „Sled“ (Lisbona2) dostupná v různých barvách. Viz Model na úpatí Cannes. Dva bezplatné polštáře Model D24 ve stejné barvě a kategorii jako pohovka. U kožených sedacích souprav nejsou zahrnuty volné polštáře D24.

Popis značky

Od roku 2021 je příběh Dienne výsledkem snů Filippa Direnza a Cecilie Nicoletti: vytvořit něco nového prostřednictvím inovativního designu pro obývací pokoje plné jedinečné osobnosti. Tento projekt se narodil v Altamuře v Apulii a byl umožněn díky všem, kteří v něj věřili, jako je Domenico Direnzo, výrobce prototypů Dienne, Tommaso Fiore, generální ředitel Dienne a každý z 50 zaměstnanců, kteří dnes představují skutečnou sílu Dienne. Díky neustálému výzkumu v technických a estetických oblastech každá rozkládací pohovka odráží prostorově úsporné řešení a „design“ pro sofistikované a moderní obytné prostory. Každá položka je výsledkem kreativity, kvality materiálů a řemeslného zpracování typického pro „Made in Italy“. Značka Dienne je nyní známá ve více než 40 evropských zemích, a proto je stálá přítomnost na národních a mezinárodních veletrzích v Miláně, Moskvě, Kyjevě, Bruselu, Kolíně nad Rýnem. Všestrannost a modernost spolu s neustálým hledáním inovativních mechanismů rozkládacích pohovek jsou „nezbytností“ pro dosažení rezidenčního, národního a mezinárodního světa smluvního a pohostinského průmyslu. Po dvaceti letech zkušeností jsou sedací soupravy Dienne perfektním produktem pro každý současný obývací pokoj. 

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku