Lounge

SOFISTIKOVANÁ A MINIMALISTICKÁ SOFA.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 130 Kč
Cena bez DPH
8 372 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
183/198 cm
Hloubka
105 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
kov černý/šedý
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
85/160x195 cm
Snímatelný potah
ano

Použijte pohovku samostatně nebo kombinujte pohovku a lenošku pro velkou, krásnou rohovou pohovku. Je to jedna pohovka se třemi funkcemi. Díky nastavitelnému opěradlu je LOUNGE mimořádně pohodlná a pohovka a lehátko jsou skvělé na sezení – jen se uvelebit. Řadu LOUNGE také tvoří pouf, který lze převrácením sedací plochy přeměnit na postel. Komfort je vynikající a snadno se s ním manipuluje. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Muller & Wulff

V roce 2001 založili němečtí designéři Thomas Müller a Jörg Wulff v Berlíně své designérské studio Müller & Wulff. Müller navštěvoval Akademii výtvarných umění a Royal College of Art v Londýně, zatímco Wulff navštěvoval Poole College of Art and Design a Hochschule für Gestaltung v Berlíně. Thomas Müller a Jörg Wulff navrhují výrobky s ohledem na uživatele a zaměřují se na funkčnost a pohodlí. Pohovky Müller & Wulff pro Softline vyzařují sofistikovaný minimalismus.

Muller & Wulff

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku