SIlver

Silver to je minimalistická elegance.  SILVER vám umožní vytvořit kompaktní posezení nebo místo na spaní a je ideální pro malý obývací pokoj.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
34 354 Kč
Cena bez DPH
28 392 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
212 cm
Hloubka
83 cm
Výška
72 cm
Výška sedáku
39 cm
Podnož
chromovaná/černá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
70/140x200 cm

Vyberte si mezi židlí nebo pohovkou v mnoha barvách a látkách. Ocelový rám je lakovaný bílou barvou, nebo je chromovaný. Možná je i černá barva. Jednoduché rozložení bez nutnosti námahy. Postel je připravena během okamžiku. Všechny potahy jsou snímatelné a pratelné.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku