Cord

Rozkládací sofa a křeslo v kvalitním provedení. Vhodné pro městské byty. Lehký a vzdušný design vyniká v každém detailu. Sofa má snímatelný potah.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
43 289 Kč
Cena bez DPH
35 776 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
95 cm
Hloubka
96 cm
Výška
76 cm
Výška sedáku
38 cm
Podnož
chromovaná/černá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
74x200 cm

Tato rozkládací pohovka a křeslo mají všechno. Styl, pohodlí, skrytou postel a osm poloh opěradla. Jsou kompaktní a ideální pro malé městské byty. Jsou k dispozici jako křeslo, která se promění v samostatnou postel, a jako pohovka, která se promění v postel pro dvě osoby.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku