Teatime

Stylový a užitečný vozík na čaj s odjímatelným podnosem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
36 100 Kč
Cena bez DPH
29 835 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
75 cm
Hloubka
48 cm
Výška
76 cm

Stylový a užitečný vozík na čaj s odjímatelným podnosem. Čaj je k dispozici z jasanu v přírodním, bílém nebo černě mořeném laku. Jsou možné různé kombinace police a podnosu / rámu, což usnadňuje vytváření vlastního designu.

Claessons Koivisto Rune

Důsledné, elegantní a progresivní. Claesson Koivisto Rune je možná nejvíce mezinárodně uznávaným švédským architektonickým a designovým studiem. 

Zpočátku byla Claesson Koivisto Rune považována za minimalisty.  Pracují důsledně a v tradici Jacobsena a Aalta, s architekturou, nábytkem a designem produktů, které dohromady tvoří celek.

Eero Koivisto se narodil v roce 1958, Ola Rune v roce 1963 a Mårten Claesson v roce 1970. Setkali se při studiu architektury interiérů a založili ateliér v roce 1995. Pro Swedese vytvořili asi deset kusů nábytku - vše s výrazným smyslem pro důslednost, eleganci.

Claessons Koivisto Rune

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku