X-stool

Grafické a krásné ve své jednoduchosti. X-Stool se skládá ze dvou identických lisovaných překližkových desek, které jsou spojeny kovovým dílem a vytvářejí neuvěřitelně jednoduchý design s čistými liniemi.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
6 619 Kč
Cena bez DPH
5 470 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
40 cm
Výška
45 cm
Výška sedáku
40 cm
Materiál
Lakovaný ořech, nebo dub
Hloubka sedáku
33 cm

Grafické a krásné ve své jednoduchosti. X-Stool se skládá ze dvou identických lisovaných překližkových desek, které jsou spojeny kovovým dílem a vytvářejí neuvěřitelně jednoduchý design s čistými liniemi. Španělští designeři MUT vytvořili X-Stool, který má multifunkční design, což znamená, že jej lze použít jako stoličku nebo malý odkládací stolek, což vám ve vaší domácnosti poskytne další prostor.

MUT Design

Jako designérské studio nás láká poctivost. Konzistence. Naše práce je založena na emocionálních vzorech a právě díky nim jsou naše produkty tak osobní, jedinečné a snadno identifikovatelné. Příroda, organické tvary a přírodní krajina jsou skvělými zdroji inspirace a věříme, že tvůrčí proces mohou spustit i ty bezvýznamné objekty. Věříme, že skvělé, i když prostřednictvím návrhů může změnit životy lidí. Skvělý design musí poskytovat řešení, protože funkce je vždy nejdůležitější věcí, ale nikdy neohrožuje estetické a emocionální stimulace.

MUT Design

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku