Tap

Má tři tvarované nohy a kulaté sedadlo. Může být použit jako další sezení a je snadno stohovatelný. Všichni to dobře známe: archetypální třínohá stolice. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
4 940 Kč
Cena bez DPH
4 083 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
35 cm
Výška
43 cm

Má tři tvarované nohy a kulaté sedadlo. Může být použit jako další sezení a je snadno stohovatelný. Všichni to dobře známe: archetypální třínohá stolice. Téměř každý měl v určitém okamžiku svého života doma nějakou změnu, ale často je jeho design považován za samozřejmost. Právě přehodnocení něčeho tak jednoduchého, jako je stolička, bylo výchozím bodem pro výčepní stoličku Normann Copenhagen. Na sedadlo byla použita mírně tvrdá pěna, která má podobně jako guma pružný utěsněný povrch. Díky tomu je Tap odolný vůči nečistotám, odolný a snadno se čistí. Tvarované sedadlo zajišťuje dobré pohodlí při sezení a poskytuje stoličce stejné příjemné teplo známé z čalouněného nábytku. Tyto tři nohy mají integrovaný přechod do sedadla. To dává Tapu vzhled sjednoceného celku, a to i při pohledu ze strany. Použijte jej jako další sedadlo nebo na opření nohou, když jste unavení.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku