Swan

Swan je elegantní a zároveň štíhlá stolní lampa a doplňuje kolekci závěsných svítidel. Elegance ohýbaného dřeva se hodí do různých typů interiérů. Bezdotykový ovladač je stylově ukryt v těle lampy.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
16 770 Kč
Cena bez DPH
13 860 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Hloubka
39 cm
Výška
55 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný LED 14W, 1090 lm, 2700K, 3000K (standard), stmívatelný ovladač
Kabel
1,8 m, černý
Průměr podstavce
20 cm, corian

Swan je elegantní a zároveň štíhlá stojací lampa. Elegance ohýbaného dřeva se hodí do různých typů interiérů. Bezdotykový ovladač je stylově ukryt v těle lampy.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku