LED 4

Led4 je díky své velikosti a světelnému výkonu vynikající pro všechny druhy pracovních prostor a kancelářských interiérů. Vybaveno sofistikovaným dotykovým ovládáním s úpravou jasu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 950 Kč
Cena bez DPH
12 355 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
15,5 cm
Hloubka
55 cm
Výška
52 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech - vnější část přírodní, černá nebo bílá
Světelný zdroj
vestavěný LED 10-16W, 800 lm, 2700K, dotykový stmívač
Kabel
1,8 m, černý

Led4 je díky své velikosti a světelnému výkonu vynikající pro všechny druhy pracovních prostor a kancelářských interiérů. Vybaveno sofistikovaným dotykovým ovládáním s úpravou jasu. LED4 získala v roce 2011 mezinárodní ocenění Red dot v produktovém designu.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku