Secto 4220

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
17 810 Kč
Cena bez DPH
14 719 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
25 cm
Výška
75 cm
Zdroj / Patice
E27, LED max. 20 W
Světelný zdroj
Airam Pro LED, E27, 12 W, 1060 lumen, 3000 K
Kabel
220 cm, vypínač na kabelu
Provedení kabelu
černý

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ty jsou ručně vyráběné z finské břízy vysoce zkušenými řemeslníky. Designy interiérového architekti Seppa Koho mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis.

Dřevo představuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru. Secto Design inspiruje lidi na celém světě, jelikož 75% prodejů firmy jsou na export

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku