Cosima

Taburet. Obývací pohovka s prostorem pro všechny vaše sny, vyrobená z udržitelných materiálů. Ležérní design, kvalitní sezení a dokonalé dílenské zpracování.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
23 656 Kč
Cena bez DPH
19 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Hloubka
90 cm
Výška
40 cm
Výška sedáku
40 cm
Nohy
kluzáky
Hloubka sedáku
90 cm

Obývací pohovka s prostorem pro všechny vaše sny, vyrobená z udržitelných materiálů. Se zálibou v exkluzivním, ale praktickém designu je výsledkem pohovka s širokými povrchy a velkými moduly. Velkorysá hloubka sedáku je otevřenou pozvánkou na prodloužené noci a robustní dřevěný rám a velké moduly vytvářejí dojem pohovky, která je na dotek měkká a je stvořená tak, aby vydržela mnoho let.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku