Cut

Příjemný tvar pro sezení i válení. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
19 254 Kč
Cena bez DPH
15 912 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
87 cm
Výška
47 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
bez nohou
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

S kulatým tvarem a asymetrickým umístěním švů je CUT jedinečně navržený bag, který perfektně funguje jako praktické sezení samostatně nebo jako součást větší skupiny nábytku. Díky kulatému tvaru je univerzální a snadno umístitelný kdekoli, ať už uprostřed místnosti, v rozích nebo u zdi. Okrasné švy jsou výsledkem kreativního přístupu k praktickému problému: zajistit, aby potah perfektně seděl kulatému tvaru.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku