Sisters

SESTRY - ČTYŘI VZÁJEMNĚ SPOJENÉ ELEMENTY.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
21 865 Kč
Cena bez DPH
18 070 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
166/129/100 cm
Hloubka
120/111/78 cm
Výška
74 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

SISTERS je jedinečná kolekce sochařských a univerzálních poufů a sedacích jednotek. Jsou navrženy bez zvláštního „směru“ a lze je volně umístit do okolního prostředí, což dává návrháři interiérů neomezené tvůrčí možnosti. Design je měkký, lehký a organický a dodává se ve 4 velikostech, které lze kombinovat nebo použít samostatně. Největší velikost má pohodlné opěradlo, takže je ideální pro instalace ve velkých čekárnách a veřejných prostorech.

Cena GOOD DESIGN 2017

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku