Amstelle

PRAKTICKÉ TABURETY.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
39 931 Kč
Cena bez DPH
33 001 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
44/54/100 cm
Výška
62/57 cm
Výška sedáku
40/45 cm
Materiál
látky, kůže
Provedení
celočalouněné
Výplň sedáku
studená pěna

Komplexní rodina výrobků s výrazným a jasným podpisem, skládající se z židlí, křesel, stoliček a poufů vyhovujícím potřebám moderní kanceláře a dalších veřejných a soukromých interiérů. Od konferenčních a společných prostor až po společenské a veřejné zóny. Většina prvků je navíc ideální také pro domácí prostředí. 

Khodi Feiz

Khodi Feiz je průmyslový designer, který se narodil v Íránu a vyrostl v USA. Absolvent Syracuse University se v roce 1990 přestěhoval do Nizozemska, aby pracoval pro společnost Philips Design. V roce 1998 založil spolu s grafickou designérkou Anneko Feiz-van Dorssen Feiz Design Studio, kde se specializují na produktový design, design nábytku, grafický design a strategický design pro společnosti jako Alessi, Artifort, Herman Miller, Offecct, Nike a Nokia. Feizova práce získala řadu ocenění a byla uváděna na výstavách a publikacích po celém světě. Převažující inspiraci pro Feizovu práci lze shrnout do: Jasnosti, konceptu a kontextu. Feiz vyvinul několik projektů ve spolupráci s Artifort, včetně řady židlí Extens, Bras a Beso.

Khodi Feiz

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku