Just

Krásný, pohodlný a všestranný, taburet Just může být použit jako extra sedadlo i konferenční stolek.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
32 670 Kč
Cena bez DPH
27 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
113 cm
Hloubka
66 cm
Výška
40 cm
Materiál
Rám: masivní dřevo. Výplň: Vysoce pružná pěna. Nozag pružiny v sedadle a opěradle. Základna: Ocelové nohy v chromovaném provedení nebo čalouněné nohy.

Krásný, pohodlný a všestranný, taburet Just může být použit jako extra sedadlo i konferenční stolek.

Lars Pettersson

Silné nápady, elegantní design. Švédský designér Lars Pettersson vytváří důmyslný nábytek s moderním mezinárodním stylem. Stejně jako rozkládací pohovka, jen s opěradlem, které lze nastavit ve čtyřech stupních. Kromě toho, že je ideální pro pololeh a snadno se přemění na rozkládací pohovku, je překvapivě praktická i jako normální pohovka. Krásný grafický otevřený střed mezi sedáky a opěradlem zad znamená, že se tam neshromažďuje prach a nečistoty. Pohovka je samočisticí!

 Lars Pettersson se narodil v roce 1969 a vyučil se architektem a návrhářem interiérů ve Stockholmu a také průmyslovým designem v Helsinkách. Vede vlastní společnost Lars Pettersson Design studio a pracuje s nábytkovým designem, interiérovým designem, architekturou a scénografií pro švédské i mezinárodní klienty.

 Lars Pettersson se zúčastnil mnoha výstav a získal několik cen a ocenění za svůj nábytek, včetně soutěže Habitare.

Lars Pettersson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku