Lucera

Lucera je dekorativní sedací souprava. Nízké sedáky a zaoblené tvary dělají ze sedačky skutečný designový kousek. Unikátní detaily designu jsou viditelné švy po celém obvodu. Pohovka je jednoduchá, ale jedinečná. 

Zcela nová sofa. V provedení sestava 2221, 187*102 cm. Látka, Brescia 1271 Calm Grey. Viz vizualizace. Ihned k odběru, bez čekání.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
17 805 Kč
Cena bez DPH
14 715 Kč
Sleva
Sleva 50%
35 610 Kč
Dodání 12 týdnů
Dodání 12 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
187 cm
Hloubka
102 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
41 cm
Podnož
černé plastové kluzáky
Materiál
dřevěný rám
Provedení
látky, kůže
Hloubka sedáku
63 cm
Výplň sedáku
péří z mořských ptáků, studená pěna

Lucera je dekorativní sedací souprava. Nízké sedák a zaoblené tvary dělají ze sedačky skutečný designový kousek. Unikátní detaily designu jsou viditelné švy po celém obvodu. Pohovka je jednoduchá, ale jedinečná. Díky malým kluzákům vypadá Lucera, jako by se téměř nedotýkala podlahy. Díky zážitku ze sezení a výjimečnému pohodlí je pohovka Lucera ideální pro jakýkoli domov. Pro maximální pohodlí je vrchní výplň sedáku i opěráku z peří z mořských ptáků.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku