Amp Lamp white/brass

Amp je řada malých lamp inspirovaných starými lampovými zesilovači ze 60. let. Unikátní tvary a klasické materiály z mramoru a skla dodávají Amp nostalgický a zároveň moderní dojem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
3 640 Kč
Cena bez DPH
3 008 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
12/14 cm
Výška
17/26 cm
Materiál
sklo, mosaz
Provedení
bílá/mosaz
Zdroj / Patice
E14 2W
Kabel
4 m, textilní
Hmotnost
1,1/0,6 kg

Amp je řada malých lamp inspirovaných starými lampovými zesilovači ze 60. let. Unikátní tvary a klasické materiály z mramoru a skla dodávají Amp nostalgický a zároveň moderní dojem.

Neprůhlednost bílého skla zdůrazňuje tvar lampy, takže vypadá jako tajemná silueta a navozuje nadzemskou atmosféru.

Kolekce žárovek produkuje krásné a pohodlné světlo a propracovaný design může tvořit součást mnoha různých dekorů interiéru. Zavěste jednu lampu Amp na chodbě, v rohu obývacího pokoje nebo vytvořte skupinu lamp Amp Lamps nad jídelním stolem pro vzdušný pocit.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku