LED 40 - Cross

Závěsné svítidlo LED 40 - "Cross" se hodí do moderních kanceláří, obchodů. Stejně tak i jako dominanta do obývacích pokojů. Skvělé spojení tradičního dřeva a modení LED technologie.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 690 Kč
Cena bez DPH
12 140 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Profil
40 x 40 mm
Šířka
40 cm
Délka
40 cm
Výška
40 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
jasan, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný LED 23W, 1000 lm, 2700K, 3000K (standard), 4000K, stmívatelné DALI
Kalíšek
bílá kovová krabička 22x10x3,5cm

Závěsné svítidlo LED 40 - "tvar 4" se hodí do moderních kanceláří, obchodů.  Stejně tak i jako dominanta do obývacích pokojů. Skvělé spojení tradičního masivního dřeva a modení LED technologie. Kombinuje více tvarů pro získání čisté a minimalistické sestavy bez nadbytečných kabelů 

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku