Ballon 2

Ballon LED závěsné svítidlo se 2 rameny a 4 panely vnese do vašeho interiéru kouzlo a autentičnost. Díky nejmodernější technologii LED z něj činí extrémně esteticky příjemnou lampu. Panely a ramena je možno natáčet.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
35 100 Kč
Cena bez DPH
29 008 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
78 cm
Výška
53 cm
Materiál
dřevo, kov
Provedení
rám - černá, bílá, zlato 24K, dřevo - dub, ořech, černá, bílá
Světelný zdroj
vestavěný LED 13-36W, 1000 lm, 3000K, smívatelné Dali
Kalíšek
průměr 18 cm
Dřevěný panel
průměr 25 cm
LED panel
průměr 11cm

Ballon LED závěsné svítidlo vnese se 2 rameny a 4 panely do vašeho interiéru kouzlo a autentičnost. Díky nejmodernější technologii LED z něj činí extrémně esteticky příjemnou lampu, která je také velmi atraktivní a neobvyklá v každém ohledu. Panely a ramena je možno natáčet. Vítěz Německé ceny za design 2019. Za příplatek možnost prodloužení svítidla.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku