Superpose

Lampa Superpose svítí jemným světlem ven a přímým světlem dolů, zatímco jeho perforovaný vzor vrhá živé stíny na své okolí. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 790 Kč
Cena bez DPH
8 917 Kč
Dodání 4 týdny
Dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Šířka
30 cm
Hloubka
30 cm
Výška
53 cm
Materiál
kov, lakovaný
Provedení
bílá
Zdroj / Patice
E27 max. 25W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní bílý, 4 m

Lampa Superpose svítí jemným světlem ven a přímým světlem dolů, zatímco jeho perforovaný vzor vrhá živé stíny na své okolí. Nechte lampu vyniknout nad stolem, použijte ji jako náladové osvětlení v rohu nebo jako působivou stropní lampu. Využijte ji jako náladové osvětlení v rohu nebo jako působivou stropní lampu. Superpose neustále svádí pozornost, i když je lampa vypnutá.

Frederik Kurzweg

Designér Frederik Kurzweg se poprvé zapsal do učení jako truhlář a získal několik ocenění za design za svůj jedinečný ručně vyrobený kousek. Frederik, motivovaný tímto raným úspěchem, se rozhodl věnovat se kariéře v designu - nejprve v Magdeburgu, kde studoval průmyslový design a poté magisterský titul v oboru nábytkového designu na univerzitě výtvarných umění v Hamburku. studio Frederik Kurzweg Design Studio, kde jeho designy vyvažují jemné řemeslné zpracování a rozsáhlé znalosti o materiálech se současnou estetikou. Frederik čerpá inspiraci pro své návrhy z každodenních předmětů nebo konstrukcí - sloupu mostu nebo hromady trubek na staveništi. Pro Frederika proces návrhu často začíná studiem materiálu a jeho charakteristik. “Snažím se vědomě a rozumně transformovat materiály na užitečný a odolný produkt. Každý materiál má své vlastní vlastnosti a výhody, které musíte uznat. Kromě proporcí a barev hraje velmi důležitou roli také řemeslné zpracování. “

Frederik Kurzweg

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku