Bau big

Bau je umělecká závěsná lampa navržená Vibeke Fonnesbergem Schmidtem, která spojila kompozici a geometrické tvary v jedinečném a kreativním designu. Bau je dekorativní lampa, která se hodí jak do minimalistického interiéru, tak do odvážnějších domů. Hravou lampu Bau si musíte sami smontovat dle návodu - DIY

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
6 110 Kč
Cena bez DPH
5 050 Kč
Dodání 4 týdny
Dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Šířka
57 cm
Hloubka
57 cm
Výška
51 cm
Materiál
dřevo
Provedení
lipová dýha
Zdroj / Patice
E27 max. 10W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní bílý, 400 cm

Bau je umělecká závěsná lampa navržená Vibeke Fonnesbergem Schmidtem, která spojila kompozici a geometrické tvary v jedinečném a kreativním designu. Bau je dekorativní lampa, která se hodí jak do minimalistického interiéru, tak do odvážnějších domů. Návrh je založen na propletených geometrických kruzích, které trčí do všech směrů. Bau má okamžitý vzor, který je přerušen velikostí disků a mimo středovými vazbami, díky čemuž je lampa živá a organická ve svém výrazu.

Vibeke Fonnesberg Schmidt

Vibeke Fonnesberg Schmidt absolvovala Dánskou školu designu v roce 1994. Od té doby pracovala především s jedinečnými keramickými kusy. V pozdějších letech začala více pracovat s funkcemi a dřevem jako hlavním materiálem. "Geometrické tvary byly vždy výchozím bodem mých prací. Myslím si, že konstrukce a kompozice jsou důležité pro konečný výsledek a neustále se vyzývám tím, že prorazím stávající rámy. Chci, aby měl divák s objektem zkušenosti." Pak to ožívá ... “ 

Vibeke Fonnesberg Schmidt

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku