Phantom M

Phantom je kolekce velkých lamp vyrobených ze speciálního poloprůhledného pryskyřičného materiálu. Obrysy archetypických lustrů sloužily jako inspirace pro dramatické siluety lamp, které ve slonovinovém závoji dosahují jemného ikonického charakteru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
28 730 Kč
Cena bez DPH
23 744 Kč
Dodání 4 týdny
Dodání 4 týdny

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
80 cm
Výška
44 cm
Materiál
nehořlavé elastické přiskyřicové vlákno, ocelový rám
Provedení
bílá
Zdroj / Patice
E27 max. 25W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní bílý, 400 cm

Phantom je kolekce velkých lamp vyrobených ze speciálního poloprůhledného pryskyřičného materiálu. Obrysy archetypických lustrů sloužily jako inspirace pro dramatické siluety lamp, které ve slonovinovém závoji dosahují jemného ikonického charakteru.

Lampy jsou vyrobeny z ocelového skeletu, kolem kterého je nastříkána elastická pryskyřice v těsně rozmístěných vláknech, protože jeho kuklu tvoří bource morušového. Těsně zabalený obrys lampy vyniká jako záhadná ozvěna původního tvaru. Lampy vyzařují nepřímé, rozptýlené světlo, které vytváří teplé a atmosférické osvětlení.

Lampa je vyrobena nastříkáním tenkých nití z nehořlavé pryskyřice na ocelový rám. Mnoho vrstev nití vytvoří plný stínidlo, jako je zámotek bource morušového. 

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku